• Tre, 08/09/2017 - 09:15

       Šventinę rugpjūčio 14 dienos popietę, Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje vyko susitikimas su kraštiečiu tapytoju, portretistu parodos „Sveika, Šilale“ darbų autoriumi Pranciškumi Gerliku.

       Į susitikimą atvyko ir autorių sveikino Šilalės savivaldybės atstovai: meras Jonas Gudauskas, vicemeras Valdemaras Jasevičius, administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus. Prie sveikinimų prisijungė muziejaus direktorė Soneta Būdvytienė. Šventiniame renginyje taip pat dalyvavo autoriaus giminės, draugai, kūrybos gerbėjai ir kiti svečiai.

 • Ant, 07/25/2017 - 11:12

           Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejus sulaukė ypatingos dovanos – nors jaunas bet jau žinomas, dailininkas tapytojas Aistis Teišerskis, muziejui padovanojo 21 portretą iš savo darbų kolekcijos.

           Aistis Teišerskis gimė 1989 metais Kelmėje. Šiaulių universitete baigė dailės (grafikos) studijas. Jo tikslas - kad kuo daugiau darbų išliktų įvairiuose Lietuvos muziejuose. Pats darbų autorius dabar gyvena Šiauliuose.

 • Tre, 07/05/2017 - 15:53

  Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje liepos – rugpjūčio mėn., eksponuojama kraštiečio Pranciškaus Gerliko tapybos darbų paroda „Sveika, Šilale“.

       Pranciškus Gerlikas gimė 1940 metais Mažrimų kaime, Šilalės rajone. Mokėsi Šilalės vidurinėje mokykloje, studijavo Valstybiniame dailės institute.

 • Tre, 06/14/2017 - 11:45

  Birželio 13 dieną, Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje edukacinėje programoje „Žvakių gamyba“, lankėsi Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos 2-3 klasės mokiniai.

  Muziejininkė Loreta edukacijos metu mokiniams papasakojo apie medaus naudą sveikatai ir aplinkai. Supažindino su medaus kopimo, išsukimo procesais ir avilių tipais. Papasakojo apie bičių gyvenimą, apie tai, kaip jos neša medų, kaip randa kelią į namus. Dalyviai patys turėjo galimybę  pasidaryti žvakę, jie išbandė sausąją žvakių gaminimo techniką – iš vaškuolių (vaško plokštelių). Edukacijos metu mokiniai tapo dizaineriais, kadangi pagamintą žvakę patys dekoravo juostelėmis ir kaspinais.

   

 • Ant, 06/13/2017 - 15:36

  Kviečiame visus į Alfonso Mauliaus medžio drožinių parodą.

  Alfonsas Maulius – Lietuvos liaudies meistras, muzikantas ir liaudies instrumentų meistras,  žemaičių tradicijų puoselėtojas, kurio darbai puošia ne tik Šilalės rajono miesto vietas bet ir garsina rajoną visoje Lietuvoje.

  Tautodailininko darbai yra religinės tematikos: rūpintojėliai, velniai ir kita.

  Maloniai kviečiame apsilankyti !

   

Puslapiai